Kategooriad

Minu kontoUnustasid salasõna?

Pakkumise kehtivus – tarbija peab tasuma arve kolme tööpäeva jooksul alates sellest hetkest, kui tema e-mailile on saabunud arve.

Lepingu jõustumine – leping loetakse sõlmituks alates hetkest, kui kliendi e-mailile on saabunud arve.

Palun veendu enne ostu sooritamist kauba sobivuses! Vastame alati meeleldi kõikidele küsimustele, mis puudutavad toodete omadusi.

Kui soovid toodet ümber vahetada või tagastada, pöördu meie poole, et saaksime Sinu probleemi koheselt lahendada. Vahetamise või tagastamise soovist pead meid teavitama 14 päeva jooksul peale tellimuse kätte saamist, vastasel korral kaup ei kuulu vahetamisele/tagastamisele. Meiega saad ühendust aadressil pretty@prettywoman.ee
 

Kui oled meiepoolse vastuse saanud, siis saada kaup:

1. Eesti Posti tähtsaadetisena aadressile:

OÜ Duvent
Laki 30
12915 Tallinn

2. SmartPOSTiga Tallinna Kadaka Selverisse:

OÜ Duvent
55 574 588 

 

3. OMNIVAga Tallinna Kadaka Selverisse:

OÜ Duvent
55 574 588 

 

Kauba ümber vahetamine:
kui kaup on meieni jõudnud, vahetame selle uue vastu 7 tööpäeva jooksul. Postikulud jäävad Sinu kanda.

Kauba tagastamine:
tagastame raha esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates lepingust taganemise teate jõudmisest meieni. Sinu kanda jäävad tagastamisega seotud kulud kuni 10 € ulatuses (VÕS § 56 lg 3, § 194 lg 4). Kaup, mille tagastad, peab olema uus ja kasutamata ning originaalsiltidega. Vastasel korral raha ega kaup tagastamisele ei kuulu.

Vastavalt VÕS § 218 lg 2 on tarbijal õigus esitada kauplejale pretensioone kaubal esinevate puuduste kohta 2 aasta jooksul kauba kättesaamisest.

Võid kindel olla, et Sinu isikuandmed on meie käes kaitstud ning ühtlasi lubame, et need ei satu kolmandate isikute kätte.


Võrdle
Jätka šoppamist Võrdle

on lisatud soovikorvi

Jätka šoppamist Minu soovikorv